Tiedätkö viime vuonna valmistuneen ansioituneen pro gradu -tutkielman? Hienoa, vinkkaa siitä meille!
Palkitsemme vuonna 2024 valmistuneen kulutusta tai kuluttajakäyttäytymistä käsittelevän pro gradu -tutkielman. Voittaja julkistetaan seuran kevätseminaarissa toukokuussa 2025 ja hänelle myönnetään 400 euron suuruinen stipendi.
Pyydämme yliopistojen oppinaineita/opintosuuntia valitsemaan yhden kilpailuun osallistuvan pro gradun. Ilmoittautukaa mukaan lähettämällä työ seuran sihteerille Roosa Luukkaselle (roosa.luukkanen@helsinki.fi) sähköpostitse viimeistään 28.2.2025.
Pro gradu -palkinto jaetaan ansioituneelle tutkielmalle, ja kokemuksemme mukaan se voi olla tärkeä tunnustus esimerkiksi jatko-opintoja pohtivalle opiskelijalle. Jatkamme ylpeydellä tätä seuran perinnettä ja odotamme innolla ehdotuksianne!

![[del.icio.us]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/delicious.png)
![[Digg]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/digg.png)
![[Facebook]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/facebook.png)
![[StumbleUpon]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/stumbleupon.png)
![[Technorati]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/technorati.png)
![[Twitter]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/twitter.png)
![[Windows Live]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/windowslive.png)
![[Yahoo!]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/yahoo.png)
![[Email]](https://www.kulutustutkimus.net/wp-content/plugins/bookmarkify/email.png)