Kevätseminaari 5.5.2022 klo 12 alkaen Helsingissä

Kulutustutkimuksen seuran kevätseminaari järjestetään taas toukokuussa! Tervetuloa 5.5. klo 12 alkaen Tieteiden talon väistötiloihin Helsinkiin, Aalto-yliopiston Töölön kampukselle. Seminaarin jälkeen klo 15–16 on mahdollista osallistua myös Kuluttajatutkimuskeskuksen sekä Kulutustutkimuksen seuran järjestämään työpajaan Kuluttajat kiertotaloudessa.
Seminaari on seuran jäsenille maksuton. Muistutammekin oman jäsenyyden voimassaolon varmistamisesta tai liittymään jäseneksi seuran kotisivujen ohjeiden mukaan .
Tarjoilujen takia ilmoittautumiset seminaariin pyydetään 28.4.2022 mennessä allekirjoittaneelle (jani.varpa@helsinki.fi).
Näkemisiin seminaarissa!
[del.icio.us] [Digg] [Facebook] [StumbleUpon] [Technorati] [Twitter] [Windows Live] [Yahoo!] [Email]